خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
آموزش آشپزی ایرانی
خرید گیفت کارت
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی
کولرگازی
خرید پیج اینستاگرام
ساخت استخر
فلنج
مقاله برنامه ریزی و تدوین استراتژی های شرکت SWOT
<-BloTitle->
<-BloText->

تاريخ : 26 آذر 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ملک | بازدید : <-PostHit->
مقاله برنامه ریزی و تدوین استراتژی های شرکت SWOT

مقاله تدوین شده استراتژی های شرکت پسماند را بر اساس ماتریس های SWOT و ماتریس های کمی و مقایسه زوجی و همچنین چشم انداز ها و مولفه های اهداف شرکت تهیه و نتظیم شده است فایل با فرمت ورد میباشد قابل ویرایش و برای کارهای کلاسی و کنفرانس های دانشگاهی مناسب میباشد

دانلود مقاله برنامه ریزی و تدوین استراتژی های شرکت SWOT

مقاله برنامه ریزی و تدوین استراتژی های شرکت SWOT
Strategic Planning SWOT
مدیریت استراتژیك
جدول های ماتریس سوات
SWOT
بیانیه ماموریت شرکت
معرفی شرکت و خدمات
ساختار شرکت
امور مالی شرکت
حقوق صاحبان سهام
چشم انداز شرکت
اهداف شرکت
اهمیت ضرورت برنامه ریزی استراتژیک
تدوین استراتژی کار
ماتریس ارزیابی عوامل خارجی (EFE)
ماتریس ارزیابی عوامل دا
دسته بندی مدیریت
فرمت فایل docx
حجم فایل 624 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 22

مقدمه و تاریخچه:

مدیریت استراتژیك فعالیتهای مربوط به بررسی، ارزشیابی و انتخاب استراتژیها، اتخاذ هر گونه تدابیر درون و بیرون سازمانی برای اجرای این استراتژیها و در نهایت كنترل فعالیتهای انجام شده را در برمیگیرد. با توجه به تغییرات محیطی كه در حال حاضر شتاب زیادی به خود گرفته است و پیچیده شدن تصمیمات سازمانی، لزوم بكارگیری برنامه های جامع برای مواجهه با اینگونه مسائل بیشتر از گذشته ملموس می باشد .

امروزه در جهان صنعت بازیافت پسماند نقش مهمی در بهینه سازی انرژی و پاکیزه نگه داشتن محیط شهری و همچنین اقتصاد کشورها دارا می باشد. درکشور ما نیز صنعت بازیافت و پسماند زباله و تبدیل آن به انرژی نقشی اساسی در تولید و اشتغال کشور دارد.

شرکت پسماند ............... ؛ تبدیل و تولید مواد پسماند زباله شده مورد نیاز برای بازیافت را به شرکت های زیرمجموعه و پیمانکاران خدمات واگذار می کنند تا از این طریق هزینه های بازیافت و تولید خود را کاهش دهند و کیفیت مواد بازیافت شده خود را افزایش دهند.

شرکتهای خدمات و پیمانکاران زیرمجموعه از نظر بزرگی؛بسیار کوچکتر از شرکتهای مادر هستند ولی تعداد آنها بسیار بیشتر است و در مجموع شرکت های زیرمجموعه میزان اشتغال بیشتری را نسبت به شرکت های مادر و اصلی دارند. میزان سرمایه ی مورد نیاز برای تاسیس یک شرکت پیمانکاری و خدماتی اندک می باشد و لذا سالانه چندین شرکت خدماتی و پیمانکاری جدید وارد این صنعت می شوند و به همین دلیل است که رقابت در این حرفه بسیار شدید است.

شرکت های پیمانکاری و خدماتی باید استراتژی های مناسبی را با توجه به شرایط و موقعیت کنونی و آینده خود؛ انتخاب نمایند.استراتژی های مناسب به بقا و رشد این شرکت ها در عرصه ی رقابتی صنعت بازیافت مواد زباله کمک می کنند. برای تدوین استراتژی راهکار ها و روش های مختلفی وجود دارد که استراتژیست ها و طراحان استراتژیک سازمان با توجه به شناخت خود از موقعیت و شرایط سازمان راهکار و روش خاصی را برای تدوین استراتژی سازمان انتخاب می کنند.

بیانیه ماموریت شرکت پسماند .......................

ماموریت یک شرکت نشان دهنده علت و فلسفه وجودی آن شرکت می باشد.بیانیه ماموریت؛هویت و فلسفه وجودی شرکت را در قالب کلمات بیان می کند و به عنوان دستورالعملی برای تدوین استراتژی قرار می گیرد؛ بیانیه ماموریت دلیل وجود داشتن و عمومی ترین اهداف سازمان را تشریح می کند.

بیانیه ماموریت از راس هرم سازمان نشات گرفته و به تمام سطوح سازمان نفوذ می کند و باید روشن و شفاف باشد و در تمام سطوح سازمان مرد قبول قرار گیرد.

بیانیه ماموریت كه در واقع همان فلسفه وجودی شركت می باشد به صورت زیر ارائه می گردد:

شرکت پسماند ...................... برآن است تا با کمک تیمی متشکل از افراد متخصص و توانمند خدمات و محصولاتی با کیفیت بالا ، نوآورانه و مبتنی بر فناوریهای نوین در حوزه تامین و پشتیبانی تجهیزات بانکی به مشتریان خود ارائه داده تا ضمن ایجاد رضایتمندی مشتریان ، ذینفعان شرکت نیز از انتفاع مطلوب برخوردار باشند.

معرفی شرکت پسماند .................:

این شرکت یک شرکت خدماتی و پیمانکاری در زمینه نظافت سطح شهر و فضای سبز شهری می باشد که مسئولیت جمع آوری و تبدیل زباله انباشت شده را به مواد بازیافت شده را دارد؛ اجرای پروژه های فضای سبز در سطح شهری و روستایی و همچنین ایجاد پارک های تفریحی و ... در زمینه شهری را هدایت می کند؛ این شرکت از لحاظ موقعت جغرافیایی در جنوب شرقی شهر ...................... و در شهرک صنعتی ...................... قرار دارد. شرکت پسماند .................. از لحاظ اندازه و بزرگی شرکت کوچکی می باشد که به صورت پیمانکاری و کارفرمایی فعالیت می کند و تعداد کل پرسنل آن 91 نفر می باشد.

 

دانلود مقاله برنامه ریزی و تدوین استراتژی های شرکت SWOTادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
مقاله برنامه ریزی و تدوین استراتژی های شرکت SWOT ,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *


<-BloTitle->
<-BloText->